Agentura NAWA - stipendia do Polska

Neděle 23. leden 2022, 19:57

Akademická informační agentura

nabízí stipendia na základě mezinárodních smluv do Polska v kategorii studijní a výzkumné pobyty pro studenty a akademické pracovníky.

Studenti BSP, MSP a DSP mohou žádat o stipendium do Polska na studijní a výzkumný pobyt v délce 2-10 měsíců. Výše stipendia činí 9 000 Kč měsíčně pro studenty BSP a MSP a 9 500 Kč měsíčně pro doktorandy.

Akademičtí pracovníci mohou žádat o stipendium do Polska na studijní a výzkumný pobyt v délce 1 - 5 měsíců se stipendijní podporou ve výši 9 500 Kč měsíčně.

Deatil nabídky AIA: file:///C:/Users/DEK/AppData/Local/Temp/katalog%20DZS_AIA_2022-2023.pdf

Termín podání žádosti je nově 24. února 2022 do 12 hodin.

Kontaktní ososba na FF UP: Jana Hořáková

KONTAKT na AIA

Sabine Borovanská, M. A.

Akademická informační agentura (AIA)   |   Academic Information Agency