Blížící se termín pro stipendia DAAD (letní kurzy) a stipendia Česko-bavorské vysokoškolské agentury

Ilustrační foto: Pixabay.com
Pondělí 18. listopad 2019, 11:37

Dovolujeme si vás upozornit na blížící se termín odevzdání přihlášek na stipendium DAAD na letní jazykové kurzy. Vybrat si lze ze 172 kurzů. Stipendium je určeno studentům od 2. ročníku VŠ. Uchazeči musí doložit minimální úroveň A2, přihlášky (pouze v NJ) se podávají do portálu DAAD a v tištěné podobě do sídla AIA do 1. prosince 2019.

Česko-bavorská vysokoškolská agentura BTHA poskytuje studentům MSP a DSP 8 stipendijních míst pro roční pobyt na bavorské VŠ. Přihlášky přijímá centrála BTHA v Řeznu, do sídla AIA se posílá pouze Návrh na vyslání. Termín odevzdání je 1. prosince 2019.

Zdroj: Akademická informační agentura