Polsko: Studijní pobyty a letní školy pro studenty BSP, MSP, DSP a akademiky

Čtvrtek 20. leden 2022, 15:22

Akademická informační agentura Domu zahraniční spolupráce pod MŠMT nabízí studentům místa na studijní a výzkumné pobyty a na letní školy v Polsku.

Zájemci o tuto nabídku si musí nejdříve podat online přihlášku přes IS STAG - Moje studium - ECTS výjezdy - Nabídka výjezdu.

Název nabídky výjezdu je:

Pro výjezdy na studijní a výzkumný pobyt: AIA - stipendia MŠMT na AR 2022/23

Na letní školu: AIA - stipendia MŠMT na letní školy AR 2021/22

Termín: 16. 2. 2022 na LŠ a 24. 2. 2022 na ostatní pobyty

Kontaktní osoba na FF UP: Jana Hořáková, Zahr. odd. FF UP, j.horakova@upol.cz

Detail nabídky AIA:

file:///C:/Users/DEK/AppData/Local/Temp/POLSKO_8.1_VR_21-22_BSP-MSP-DSP_aktual.pdf

Užitečné informace k administraci výjezdů na FF UP: