PRAHA - AIA - Pozvánka na akci „Česko a svět studentským pohledem“

pondělí 11. listopad 2019, 14:01

Rádi bychom Vás pozvali na setkání, které pořádá Akademická informační agentura spolu s kolegyněmi z oddělení Study In the Czech Republic a ve spolupráci s UK Pointem. Pro studentskou veřejnost se chystá informační setkání stipendistů, kteří využili stipendijních nabídek AIA a budou mít možnost promluvit o svých zkušenostech z pobytů v Číně a v Egyptě.

V ČR studující zahraniční studenti/studentky z těchto zemí zároveň budou mít možnost promluvit o tom, jak vnímají studium a život v České republice.

Akce nazvaná „Česko a svět studentským pohledem“ („The Czech Republic and the World from Students‘ Perspective“) se koná ve čtvrtek 21. listopadu 2019 od 16 hodin v Zelené posluchárně, Celetná 20, Praha 1

Přikládáme také odkaz na facebookovou událost.