"Bienvenue en France" - setkání pro studenty vyjíždějící do Francie

Ilustrační foto: RGY23, pixabay.com
Pátek 24. květen 2024, 10:55 – Text: -ap-

Chystáte se v akademickém roce letech 2024-2025 vycestovat za studiem do Francii? Pak je tato akce právě pro vás!

Campus France Czech Republic zve na předodjezdovou akci „Bienvenue en France“, během níž poskytne všechny potřebné informace týkající se mimo jiné životních nákladů ve Francii, bydlení, zdravotního pojištění apod.

V rámci akce bude také možnost setkat se s českou studentkou, která momentálně studuje na jedné z francouzských univerzit, a která se s účastníky podělí o své zkušenosti a zodpoví na všechny dotazy.

Zúčastnit se můžete:

• Fyzického setkání: 25. června 2024 v 17:30 ve Francouzském institutu v Praze (Štěpánská 35, Praha 1)
  • Online relace: 26. června 2024 ve 12:00 na Zoomu (odkaz vám bude zaslán e-mailem 25. června)

Na obě akce je nutná registrace přes tento odkaz, nejpozději do 23. června 2024 do 23:59.

Akce je zdarma a bude probíhat v angličtině.

Nezapomeňte sledovat Faceebokovou událost face-to-face setkání i online relace.

Zdroj: Campus France Czech Republic

(Slouží ke statistickým účelům - měření a analýze návštěvnosti. Sbírají pouze anonymní data.)
(Jsou určeny pro propagační účely, měření úspěšnosti propagačních kampaní apod.)