Blended Intensive Program (BIP) na Università degli Studi di Napoli Federico II. v Itálii

Středa 15. březen 2023, 13:16

Esperienza di overthehappiness1 all'Università degli Studi di Napoli  Federico II | Esperienza Erasmus UNINA

Zdroj: Erasmusu.com

Zahraniční oddělení FF UP vyhlašuje výběrové řízení na krátkodobý pobyt typu BIP (vysvětlení viz dále) na Università degli Studi di Napoli Federico II. v rámci programu Erasmus+. Přihlásit se můžou studenti všech forem a cyklů studia.

Termín BIPu - virtuální část: 24. - 26. 5. 2023

Termín BIPu - fyzická část: 18. - 22. 9. 2023

Název - zaměření BIP: Linguistic diversity, intercultural competences and European identity

Přihláška se podává pouze on-line přes IS STAG v Moje studium - ECTS výjezdy - Nabídka výjezdů.

Název výběrového řízení v IS STAG: BIP - Neapol - CJV

Termín pro podání přihlášky: do 31. 3. 2023

Co je to BIP?

Jako Blended Intensive Programme se označují programy, které mají charakter letní školy, či kurzu. Jde o krátkodobý pobyt  na zahraniční univerzitě v délce 5- 30 dnů, kdy se student účastní kurzu/ů kombinovanou formou, tj. fyzicky i virtuálně (obě formy jsou pro celý BIP povinné, nelze se účastnit pouze fyzické mobility a naopak). Student musí mít sjednanou studijní smlouvu, ve které si student, domácí katedra a cizí instituce potvrdí, že bude studentovi kurz uznán na domácí univerzitě. Minimální počet kreditů jsou 3.

Kontaktní osoba: Markus Johan Öbrink M.A. markus.obrink@upol.cz, Centrum jazykového vzdělávání FF UP

Více informací naleznete v přiloženém souboru níže.