USA: Stipendijní pobyt na University of Nebraska at Kearney v ZS 2023/24

Neděle 19. březen 2023, 21:36

Motto:

Be Blue. Be Gold. BE BOLD.

Stipendijní pobyt na University of Nebraska at Kearney v ZS 2023/24

Zahraniční oddělení FF UP vyhlašuje výběrové řízení na studijní pobyt na partnerskÉ škole University of Nebraska at Kearney v USA na ZS 2023/2024.

PODMÍNKY

- Tato nabídka výjezdů platí pro studenty FF UP všech studijních programů.

- Hlásit se mohou studenti BSP, MSP i DSP prezenční i kombinované formy.

- Počet míst: 2

- Počet měsíců výjezdu: 4

- Student si podává přihlášku s požadovanými dokumenty (MD v aj, výpis dosavadních výsledků, studijní plán a doklad o jazykové úrovni) přes IS STAG (Moje studium – ECTS výjezdy – Nabídky výjezdů, název Nabídky výjezdu:

USA - University of Nebraska at Kearney na ZS 2023/24

VÝŠE STIPENDIA: 450 eur na cestovné + 700 eur na měsíc na pobytové náklady. Vybraní studenti mohou počítat s odpuštěním školného a finančním příspěvkem od FF UP k úhradě pobytových a cestovních nákladů a s pojištěním od UP.

TERMÍN přihlášek: 5. 4. 2023

KONTAKT: Jana Hořáková, j.horakova@upol.cz , +420 585 633 014