Nabídka letního jazykového kurzu: Česko-německý tandem 2021

Pátek 9. červenec 2021, 10:34

Dobrý den,

jsme studentský organizační tým, který pod záštitou neziskové organizace GFPS organizuje pro studenty dvoutýdenní česko-německý jazykový tandem. Byli bychom Vám proto velice vděční, kdybyste níže přiložený základní informační text či plakát dále šířili mezi své studenty. Předem Vám děkujeme za spolupráci.

Orgatým Carlo, Jasmin, Konrad, Sofie, Štěpán, Zuzka

Tradice nezpřetrhána. I letos proběhne česko-německý tandemový kurz!

Po všech pandemických eskapádách nám současná podoba vládních nařízení umožnila uspořádat česko-německý jazykový Tandem.

Kurz se uskuteční 7.-21. srpna na chatě Ryba nacházející se v prostředí Krušných hor. Těšit se můžete na intenzivní výuku německého jazyka, aktivní procvičení konverzace plněním tandemových úkolů v česko-německých skupinách, výlet do Karlových Varů a především spoustu zábavy a možnost poznat nové lidi z nejrůznějších koutů Česka i Německa.

Podrobnější informace naleznete zde: http://www.gfps.cz/projekte/tandem.html

Přihlašovací formulář pak zde: https://www.gfps.org/termine/2021/deutsch-tschechischer

V případě jakýchkoli dotazu se neváhejte obrátit na organizační tým prostřednictvím emailu perninktandem21@gmail.com.