BĚLORUSKO/BOSNA a HERCEGOVINA/ČERNÁ HORA - vyhlášení výběrového řízení na studijní pobyty 2019/2020

Ilustrační foto: Pixabay.com
Čtvrtek 12. prosinec 2019, 16:00

Erasmus+ Mezinárodní kreditová mobilita - výběrové řízení na studijní pobyty na partnerských školách v Bělorusku a Bosně a Hercegovině.

Zahraniční oddělení UP vyhlašuje výběrové řízení na studijní pobyty v Bělorusku, Bosně a Hercegovině a Černé Hoře v rámci programu Erasmus+ Mezinárodní kreditová mobilita v akademickém roce 2019/2020 na těchto partnerských školách:

Student je povinen si na partnerské instituci ověřit relevantní nabídku předmětů a tuto skutečnost uvést v motivačním dopisu.

Přihlášku s požadovanými přílohami (motivační dopis v AJ, strukturovaný životopis v AJ, výpis studijních výsledků včetně studijního průměru za celé období studia na UP, doporučující dopis vystavený odborným garantem pro mobility na příslušné fakultě/katedře/ústavu) je potřeba nahrát ve formátu PDF do Erasmus+ online aplikace a to nejpozději do pátku 10. ledna 2020 včetně. Tyto přílohy také odevzdá vytištěné společně s podepsaným výtiskem přihlášky na osobním pohovoru. Osobní pohovory se zájemci se budou konat v pondělí 13. ledna 2020 od 13:00 v kanceláři 1.22 b, Křížkovského 8, Olomouc.

Zájemci mohou počítat s finančním příspěvkem od UP (příspěvek na pobytové a cestovní náklady), nicméně potřeba finanční spoluúčasti studenta pro pokrytí dílčích poplatků, kapesného, atd. zůstává.

U studentů, kteří se ucházejí o studium v zahraničí, se předpokládají jazykové dovednosti na úrovni umožňující komunikaci a splnění studijních požadavků předmětů zvolených na hostitelské VŠ.