Informace pro rodiče dětí mladších 10 let: nárok na ošetřovné

Středa 11. březen 2020, 8:57 – Text: OK

S ohledem na množící se dotazy ohledně možnosti zůstat se svými dětmi doma v období uzavřených škol přikládáme oficiální dokument České správy sociálního zabezpečení. Naleznete v něm informace o tom, jak postupovat v případě nároku na ošetřovné, který mají rodiče dětí mladších deseti let.

Dnešním dnem vstoupil v platnost dočasný speciální režim na Univerzitě Palackého v Olomouci, který je reakcí na mimořádná opatření vlády v souvislosti s šířením nákazy COVID-19.