Meet Central Europe – Mars 2021 a překladatelský Jobs Fair, 13.-15. 10.

Čtvrtek 9. září 2021, 17:45

Pozvánka na konferenci Meet Central Europe Mars 2021 a v rámci ní organizovaný Jobs Fair pro studenty a absolventy překladatelství:

Akce se bude konat na podzim od 13. do 15. 10. virtuálně přes platformu Confer-O-Matic. Konferenci organizují profesní asociace sdružující agentury z Maďarska, Rakouska, Slovenska a České republiky. Ta je reprezentovaná sdružením ACTA. Tématem konference je Vendor Management a tedy výběr a nábor nových překladatelů, tlumočníků, revizorů, korektorů a dalších lingvistických specialistů. Kromě příspěvků bude v rámci konference probíhat také tzv. Jobs Fair.

Jobs Fair začne dopoledne před začátkem samotné konference 13. 10. a poběží po celou dobu akce až do jejího konce 15. 10. První den 13. 10. bude pro studenty a překladatele na volné noze zdarma. Stačí se pouze registrovat na tomto odkazu: https://www.meetcentraleurope.com/registration. Pokud byste měli zájem účastnit se i další dny, je nutné si zakoupit vstupenku na celou konferenci. Studenti překladatelství však budou mít možnost poznat vendor managery agentur ze střední Evropy, ale i z celé řady dalších zemí a nastartovat tak svoji kariéru.

Gabriela Kadlecová

Vendor Manager

Zpět