Nový program Erasmus+ pro období 2021-2027 - Výzva 2021

Ilustrační foto: Evropská komise/Erasmus+ News
Pátek 26. březen 2021, 10:45

25. 3. 2021 byl zahájen nový program Erasmus+ pro období 2021-2027, byla vyhlášena Výzva 2021 a zveřejněna Příručka programu.

• Souhrnné informace o novém programu jsou k dispozici na webu DZS včetně přehledu termínů výzev pro předkládání žádostí.
  • Termíny výzev v aktivitách vysokoškolského vzdělávání, které spravuje DZS, jsou 11. května 2021 pro KA1 a 20. května 2021 pro KA2.
  • Oficiální text Výzvy 2021 je k dispozici na webu Evropské komise (EK) v českém jazyce.
  • Příručka programu je k dispozici na webu EK prozatím pouze v anglickém jazyce.

Termíny webinářů k předkládání žádostí KA1, KA2, Erasmus Mundus a Jean Monnet ve Výzvě 2021 předpokládá DZS v týdnu od 19. dubna 2021.

O konkrétních termínech Vás budeme informovat, sledujte také webové stránky DZS a newsletter DZS pro vysokoškolské vzdělávání.