Pozvánka na metodicko-didaktický seminář

Úterý 8. březen 2022, 18:01

Milé studentky, milí studenti, zájemci o didaktiku německého jazyka, všichni Ti z Vás, kteří jste během studia absolvovali nebo právě nyní absolvujete kurz učitelské způsobilosti,

dovoluji si Vás pozvat na seminář paní doktorky Veroniky Hutarové, zástupkyně německého vydavatelství Max Hueber. Seminář se uskuteční v úterý 22. března 2022 od 9.45 do 11.15 hodin v posluchárně 4.61 na katedře germanistiky FF UP. Anotaci a způsob přihlášení na tuto akci najdete v příloze.

Přijďte získat poznatky o novém souboru učebnic Deutsch als Fremdsprache, vhodném pro výuku německého jazyka na našich školách. Každé setkání s paní doktorkou Hutarovou je milé a inspirující, proto Vám mohu účast na semináři vřele doporučit.

Jste srdečně vítáni.

Libuše Spáčilová

(Slouží ke statistickým účelům - měření a analýze návštěvnosti. Sbírají pouze anonymní data.)
(Jsou určeny pro propagační účely, měření úspěšnosti propagačních kampaní apod.)