Soutěž o nejlepší fotografii z pobytu v zahraničí v AR 2023/24: Svět na dlani

Sobota 22. duben 2023, 15:15

Zdroj: Twitter

Vážená studentko, vážený studente,

Zahraniční oddělení FF UP vyhlašuje soutěž o nejlepší fotografii z výměnného pobytu v zahraničí v AR 2023/24. Název letošního ročníku je Svět na dlani.

Fotíte rád/a? Chtěl/a byste se podělit s ostatními o zážitky z pobytu v zahraničí? Jste soutěživý/á a chtěl/a byste získat cenu z UPointu, třeba tričko, plátěnou tašku, nebo termosku? Pak neváhejte a přihlaste se se svým snímkem do naší soutěže! Je to snadné.

Pokud Vás během pobytu v zahraničí zaujalo nějaké místo, ať už kavárna, kde jste rádi popíjeli kávu, nebo krajina, kterou jste procházeli, když jste byli na výletě, nebo jste potkali zajímavého člověka, nebo jste viděli neobvyklé, ale třeba i ty obvyklé, ale na první pohled skryté věci a chcete, aby je viděli i Vaši kamarádi a spolužáci, pošlete fotku na tuto e-mailovou adresu: j.horakova@upol.cz. Do předmětu e-mailu napište FOTOSOUTĚŽ 2023/24. Po vyhodnocení soutěže budou fotografie vystaveny v budově FF UP v přízemí na Křížkovského 10 (Galerie Respirium), kde si je můžeme všichni prohlédnout.

Fotografii můžete do soutěže zaslat do 31. srpna 2024, více viz podmínky níže.

Těšíme se na sdílení Vašich zážitků z cest prostřednictvím Vašeho originálního snímku!

Zahraniční oddělení FF UP

PODMÍNKY  SOUTĚŽE

•     Fotografii může do soutěže zaslat pouze autor fotografie – student, který se v AR 2023/24 účastnil výměnného pobytu v zahraničí.
•     Jeden soutěžící může přihlásit jen 1 fotografii pořízenou v místě výměnného pobytu.
•     Uzávěrka soutěže je 31. 8. 2024.
•     V případě nevhodného obsahu snímku si vyhrazujeme právo přihlášený snímek do soutěže nezařadit.
•     Přihlášením snímku do soutěže vyjadřujete souhlas s jejími pravidly, se zveřejněním snímku a také se zpracováním Vašich osobních údajů.
•     Porota: zaměstnanci Zahraničního oddělení FF UP + náhodně vybraní studenti a vyučující FF UP.
•     Autoři 3 nejpovedenějších fotografií budou odměněni dárkem z UPointu.
•     Po vyhodnocení soutěže bude následovat výstava fotografií v Galerii Respirium FF UP na Křížkovského 10.

PARAMETRY  SOUTĚŽNÍCH  FOTOGRAFIÍ

•     Není důležitý jen obsah, ale i forma, tj. kvalita snímku.
•     Maximální velikost souboru 2 MB
•     Formát souboru: jpg, png
•     Doporučujeme dát snímku výstižný název.
•    Fotku pošlete na e-mailovou adresu j.horakova@upol.cz, do Předmětu e-mailu uveďte FOTOSOUTĚŽ 2023/24.

Vítězové minulého ročníku s názvem This is the reason...

1. místo – Markéta Tomanová z KAS - Human of Sumba (Indonésie, obrázek vlevo)
  2. místo – Lívia Melicherová z KNIZ/KRF - Jarná bekináž (Lovaň, Belgie, obrázek vpravo)
  3. místo  – Karel Čapka z KOL - Úplněk ve Florencii (Itálie, obrázek uprostřed)