26. 9. - 2. 10. online výuka na třídě Svobody 26

Čtvrtek 22. září 2022, 14:22

Milé studentky a studenti, vážení zaměstnanci FF UP!

S politováním a omluvou vás musíme informovat, že vzhledem k souhře nepříznivých okolností (prudký pokles teplot a zpožděná rekonstrukce části infrastruktury kvůli přerušeným dodávkám materiálu) musíme vyhlásit na třídě Svobody 26 v týdnu od 26. září do 2. října přesun výuky prezenčního studia do online režimu (vzhledem ke státnímu svátku jde o čtyři dny).

Tato výjimka je komunikována s MŠMT (NAU) a má vás uchránit tepelného diskomfortu, jenž by podle předpovědi počasí přesahoval hygienické normy. Nikterak nesouvisí s energetickou krizí ani s jinými problémy.

Snažně prosíme vyučující i studenty, aby tuto nečekanou a dočasnou zátěž zvládli s nadhledem. Budeme maximálně usilovat o rychlou nápravu a okamžitě vás informovat o průběhu řešení.
O této komplikaci jsme se bohužel dozvěděli právě nyní a prakticky nebylo možné ji dříve předvídat.

Kombinovaná výuka zůstane zachována prezenčně a bude přesunuta do jiných prostor, jejichž konkretizaci dáme včas na vědomí prostřednictvím běžných komunikačních kanálů. U neakademických pracovníků (THP) předpokládáme přechod do režimu home office.

Program Noci vědců a Galerie sociální fotografie zůstává v platnosti.
Zdůrazňuji, že výluka se týká pouze jedné budovy, v ostatních budovách FF bude prezenční výuka zachována.
Ještě jednou se omlouváme a prosíme o shovívavost a velkorysost.

Jan Stejskal a vedení FF UP