Aktuální slevy a výhody od externích partnerů pro zaměstnance UP

Ilustrační foto: unsplash.com
úterý 19. květen 2020, 15:16 – Text: OŘLZ

Vážené kolegyně, vážení kolegové, v rámci agendy péče o zaměstnance UP bychom vás rádi informovali o aktuálních slevách a výhodách ze strany externích partnerů, se kterými má univerzita uzavřenou spolupráci.

Pobyt v Horských lázních Karlova Studánka v obnovené sezoně se slevou

Letní dovolenou v Jeseníkách můžete strávit u našeho nového partnera, v Horských lázních Karlova studánka. Pro zaměstnance a absolventy UP nabízí slevu ve výši 15 % na vstup do bazénového komplexu, whirlpoolu a solné jeskyně a slevu ve výši 10 % na ubytování hotelového typu. Tyto slevy nelze kumulovat s jinými slevami. Slevy se nevztahují na již zlevněné pobyty a další zvýhodněné akce. Akce platí do konce roku 2020.

Moravské filharmonie Olomouc hraje online a chystá program pro novou sezónu

Moravská filharmonie připravila během „koronakrize“ online koncert „Májové hudební poděkování“ jako poděkování všem abonentům a posluchačům, kteří se rozhodli nenárokovat vrácení vstupného za koncerty neuskutečněné v důsledku nouzového stavu v ČR. Jeho záznam naleznete na webových stránkách Moravské filharmonie Olomouc. I v nové sezoně, kterou Moravská filharmonie Olomouc momentálně připravuje, se můžete těšit na slevy na všechny koncerty a abonentní cykly ve výši až 20 % ze základní ceny vstupenky.

Zvýhodněné datové a mobilní tarify od společnosti T-Mobile stále v platnosti

Více informací naleznete v  letáku a na našich stránkách. Stále platí, že do konce května mají zaměstnance UP využívající služební telefonní číslo od společnosti T-Mobile neomezená data zdarma.

Sleva na nákup odborné literatury v knihkupectví ANAG až do výše 20 %

Přehled slev na jednotlivé tituly naleznete na našich stránkách. Uplatnit slevu je možné pouze v podnikovém knihkupectví ANAG v Olomouci.


Nezapomeňte, že množství slev a výhodných služeb poskytují rovněž univerzitní zařízení. Díky Akademik sport centru a AC Baluo máte možnost sportovat za zvýhodněné ceny. Desetiprocentní slevu na jazykové kurzy nabízí i v novém semestru jazyková škola UPlift. Tutéž slevu uplatníte také při nákupu odborné literatury v prodejně Vydavatelství UP a při pořízení stylového dárku v univerzitním obchodě UPoint. V neposlední řade mají zaměstnanci UP na základě předložení zaměstnanecké karty slevu 20 % na vstupné do Pevnosti poznání.

Všechny výhody poskytované univerzitními zařízeními a dalšími externími partnery naleznete na webových stránkách univerzity v sekci Zaměstnanci - Benefity.

Bližší informace k nabízeným benefitům vám rádi podáme na: benefity@upol.cz a na telefonním čísle +420 585 631 162.

Tým Oddělení řízení lidských zdrojů RUP

Zpět