Noc kostelů 2024 na FF UP

Úterý 4. červen 2024, 10:21

Filozofická fakulta UP srdečně zve všechny zájemce na Noc kostelů, která se uskuteční v pátek 7. června 2024. Komentované prohlídky se uskuteční v kapli Božího Těla na Konviktu a v bývalém kostele sv. Petra a Pavla na nádvoří Křížkovského 10.

Noc kostelů v kapli Božího Těla (FB událost zde)

Průběžné komentované prohlídky kaple Božího Těla od 18:00 do 22:00 prováděné členy studentského spolku Studium Artium.

Prohlídky budou probíhat v časech: 18:00, 18:20, 18:40, 19:40, 20:00, 21:00, 21:20 a 21:40.

Součástí programu bude také animační program nejen pro děti tematicky zaměřený na baroko.

Rovněž se můžete těšit na dva koncerty, které proběhnou v 19:00 a v 20:30, v podání Michala Smutného a studentů Mgr. Michaely Dvořákové pod ZUŠ Campanella – Dany Kylarové a Františka Zapletala.

Noc kostelů s bývalým kostelem sv. Petra a Pavla (FB událost zde)

Komentované prohlídky v časech 19:00, 19:20 a 19:40 prováděné studentkami Filozofické fakulty UP Kristýnou Václavkovou a Dominikou Adamcovou.

Sraz je na nádvoří FF UP Křížkovského 10.

Objekt bude volně přístupný v čase 18:00–22:00.

Po celou dobu budou pro návštěvníky připraveny panely s informacemi a fotodokumentací.

Nejen pro děti, ale i dospělé bude v čase 19:00–20:00 připraven animační program.

(Slouží ke statistickým účelům - měření a analýze návštěvnosti. Sbírají pouze anonymní data.)
(Jsou určeny pro propagační účely, měření úspěšnosti propagačních kampaní apod.)