Studenti UP 2021: Zapojte se do velkého online výzkumu!

Pátek 30. duben 2021, 10:47

Jak se studentky a studenti Univerzity Palackého proměnili za posledních deset a dvacet let? To zjišťuje velký online výzkum, do kterého se můžete zapojit i vy. Organizátorům dosud dorazilo tři tisíce vyplněných dotazníků, ale snesou mnohem více! Tak se nebojte a zavalte je i svými postřehy. Čas máte do 10. května.

Sportovní terminologií řečeno: Po první třetině výzkumu vedou v počtu odpovědí studentky nad studenty. Také lidnatější fakulty zatím porážejí účastí ve výzkumu menší „soupeře“ z CMTF, PF, FTK nebo FZV. Takže je vám určitě jasné, kdo především by měl při čtení těchto řádků zbystřit! Přidat se však můžete úplně všichni, výhodou tohoto „klání“ je totiž předem neurčený počet účastníků. Jedinou podmínkou je aktuální studium na UP. Dotazník vám zabere maximálně patnáct minut vašeho času. Tak klikejte a vyplňujte. Děkujeme!