Úprava úředních hodin Studijního oddělení FF v období promocí fakulty

Pondělí 4. říjen 2021, 13:12

Vážené studentky, vážení studenti,

rádi bychom Vás informovali, že v období od 11. do 21. října 2021 budou (po téměř dvouletém odkladu) v aule FF UP probíhat slavnostní promoce absolventů fakulty. Vzhledem k většímu pohybu osob v prostorách fakulty v uvedeném období Vás obzvláště prosíme o dodržování všech hygienických a epidemických opatření vyhlášených v souvislosti s Covid-19 (viz https://www.ff.upol.cz/aktualni-epidemiologicka-situace-na-fakulte/).

Zároveň si vás dovolujeme upozornit na úpravu úředních hodin studijního oddělení po dobu konání promocí fakulty viz níže. Od 25. 10. bude provoz studijního oddělení fungovat opět v běžném režimu. Děkujeme za pochopení.

Úprava úředních hodin SO v období promocí fakulty:
V TÝDNU OD 11. DO 15. 10. – JEN V JEDEN DEN: středa 13. 10. 2021,  8:30 - 11:00 a 13:00 - 15:00
V TÝDNU OD 18. DO 22. 10. – JEN V JEDEN DEN:  pátek 22. 10. 2021, 8:30 – 11:00