České centrum Londýn - nabídka pracovní stáže

Neděle 15. květen 2022, 14:27

Nabídka pracovní stáže v ČC Londýn

České centrum Londýn, příspěvková organizace ministerstva zahraničí, nabízí studentům českých VŠ  účast na praktické stáži.

ČC Londýn:

Jsme česká státní organizace, která má za úkol zejména propagovat českou kulturu ve Velké Británii.

V malém týmu připravujeme každoročně kolem 100 akcí a náš program zahrnuje film, divadlo, hudbu, literaturu, design, vědu, architekturu i výtvarné umění.

V současné době vypisuje UP praktickou stáž v Českém centru Londýn přes aplikaci INTLAG, kde se dočtete, jak si podat přihlášku a jaké dodat dokumenty i výši grantu na pobyt v ČC. Stáž se koná od září/října 2022, délka stáže je min. 2 měsíce.

Termín pro zaslání přihlášek je 31. května 2022.

Stáž je vhodná pro studenty vysokých škol, kteří mají jako hlavní studijní obor marketing, PR, Arts management, multimediální studia nebo filmovou/divadelní produkci.

Více informací o stáži najdete jak v INTLAGu, tak přímo na stránkách ČC:

Užitečné informace o výjezdech do zahraničí studentů FF UP (studijní/pracovní smlouva, uznávání pracovních stáží v rámci studia na FF UP atd.):

Kontaktní osoba v ČC:

Petra Štorchová
Production & Marketing Manager
Czech Centre
30 Kensington Palace Gardens
London W8 4QY
t: +44 (0)207 759 0070
www.czechcentre.org.uk
subscribe to our e-mail newsletter

CCL logo - colours - transparent pro podpis