Den otevřených dveří na FF UP 2. 12. 2022

Úterý 15. listopad 2022, 10:40

Milé uchazečky a milí uchazeči o studium na Filozofické fakultě UP,
srdečně vás zveme na Den otevřených dveří na naší fakultě, který se koná 2. prosince 2022 v době 8:00–14:00Kompletní program fakulty a všech jejích kateder najdete ZDE.

Devatenáct kateder Filozofické fakulty UP nabízí různé kombinace humanitních, sociálních, lingvistických a uměnovědných oborů. Stačí si vybrat a přijet se doptat na více informací. Studentský život v Olomouci, to je mnohem víc než jen studium. Můžete se zapojit do fungování kulturních, uměleckých a vzdělávacích institucí i studentských spolků, přijít s vlastní iniciativou, nebo se třeba podílet na pořádání festivalu populárně-vědeckých filmů AFO. Sledujte náš Instagram a TikTok, aby vám nic z dění na fakultě neuniklo.
Těšíme se na vás v Olomouci!

Vaše FF UP

(Slouží ke statistickým účelům - měření a analýze návštěvnosti. Sbírají pouze anonymní data.)
(Jsou určeny pro propagační účely, měření úspěšnosti propagačních kampaní apod.)