Letní škola statistických metod

Pátek 15. červen 2018, 17:53

Přijďte se poučit a pobavit zároveň. Získáte znalosti o plánování experimentů a navíc získáte odbornou konzultaci Vaší vlastní disertačky nebo Vašeho vlastního výzkumu přímo na místě.

• Pracujete na výzkumu?
  • Plánujete a vyhodnocujete experimenty?
  • Píšete disertační práci?
  • Vyučujete statistiku?

… chcete si usnadnit práci s daty?

Srdečně Vás zveme

na 12. ročník
Letní školy statistických metod

„Letní škola statistických metod mi ukázala, jak je statistika důležitá pro vědeckou práci a že statistika může být i zábavná… díky panu lektorovi.“

Lenka Kuboňová, VŠB - TU Ostrava