Prezentace stipendijních programů pro studium v Německu (DAAD) a Rakousku (OeAD)

Úterý 19. říjen 2021, 17:36

Milé studentky, milí studenti,

zveme Vás na prezentaci stipendijních programů, které nabízí organizace DAAD (Deutscher Akademischer Austauschdienst) pro studium v Německu a OeAD (Agentur für Bildung und Internationalisierung) pro studium v Rakousku.

Prezentace se uskuteční v pondělí 25. 10. 2021 v 16:45 – 18:00 v místnosti KA-3.49 (Katedra germanistiky FF UP, Křížkovského 10).

Mag. Ulrike Strigl a M. A. Jan-Peter Abraham představí stipendijní programy podporující studium německého jazyka v Německu/Rakousku a studium na německých/rakouských univerzitách; zodpoví Vaše dotazy k přípravě podkladů a průběhu stipendijních výběrových řízení u obou organizací.

Prezentace proběhne v němčině; v případě potřeby rovněž v angličtině.

Těšíme se na Vás

Ulricke Strigl (OeAD-lektorka)