Přijímací zkoušky na FF UP jsou tady!

Čtvrtek 12. květen 2022, 14:36

Vítáme vás v Olomouci. Aby se vám tu líbilo a vše proběhlo hladce, přinášíme jednoduchý organizační přehled.

Kam se mám dostavit a kdy?
V textu pozvánky k přijímací zkoušce najdete uvedeno datum, čas a zkratku místnosti, v které budete zkoušky skládat. Srolujte text své pozvánky až zcela dolů a tam se dozvíte, o jakou místnost se jedná a na jaké adrese se nachází.

ROZKLIKNĚTE SI INTERAKTIVNÍ MAPU S MÍSTY PŘIJÍMAČEK

Jak poznám, že jsem správně na místě? :-)
Před každým místem, kde se přijímačky skládají, bude u infostolečku dvojice našich studentů připravená vás uvítat a zodpovědět vám všechny vaše dotazy.

Kde se můžu občerstvit?
Myslíme na to, že vám vyschne v krku, nebo se budete chtít po testu odměnit něčím sladkým. Níže najdete seznam občerstvoven na fakultách nebo v jejich blízkosti, které budou během přijímačkového víkendu otevřeny pro vás i vaše blízké, aby vám mohli během psaní testu někde poblíž držet palce.

Filozofická fakulta Křížkovského 10

• bistro FreshUP v budově FF v provozu sobota 7:30-15:00, neděle 7:30-11:00
  • Coffee Library v budově univerzitní knihovny Zbrojnice (naproti Křížkovského 10) v provozu sobota 9:00-17:00, neděle 9:00-17:00

Filozofická fakulta tř. Svobody 26

• Café na cucky (Dolní náměstí 42, 3 minuty od budovy FF) v provozu neděle 9:00-19:00
  • Trieste Caffé (Dolní náměstí 18, 4 minuty od budovy FF) v provozu neděle 9:00-18:00

Filozofická fakulta Na Hradě 5

Umělecké centrum UP Univerzitní 3

Přírodovědecká fakulta UP třída 17. listopadu 12

• bistro FreshUP v budově PřF v provozu sobota 7:30-12:00, neděle 7:30-11:00

Právnická fakulta UP třída 17. listopadu 8

• bistro FreshUP v budově PF v provozu sobota 7:30-15:00, neděle 7:30-15:00

*Bistro v budově Právnické fakulty bude z organizačních důvodů přístupné pouze uchazečům skládajícím zkoušky. Váš doprovod se může občerstvit v bistru na vedlejší Přírodovědecké fakultě.

Uchazeči se specifickými potřebami skládají přijímací zkoušky 15. 5. v budově Pedagogické fakulty na Žižkově náměstí 5.

Těšíme se na vás a přejeme vám mnoho štěstí u přijímacích zkoušek!

Vaše Filozofická fakulta UP