Vánoce pro všechny. Splňte přání seniorům nebo autistickým dětem

Ilustrační foto: Pavel Konečný
pátek 7. prosinec 2018, 9:47 – Text: OK

Vážené zaměstnankyně, vážení zaměstnanci, milé studentky, milí studenti,

i letos máte možnost zapojit se do projektu Vánoce pro všechny tím, že koupíte dárek pro seniora, pacienta v LDN nebo (letos poprvé) i pro dítě s poruchou autistického spektra. Ačkoliv jsou jednotlivé dárky již téměř rozebrané, stále zbývá obstarat poměrně velký počet dárků do společenských místností, které udělají radost nejednomu seniorovi. Proto se určitě neostýchejte pořídit nějaký hromadný dárek do společenské místnosti.

Zároveň budeme ještě v průběhu měsíce doplňovat informace k nakupování univerzálních kosmetických balíčků pro nově příchozí do zapojených léčeben a center, aby nikdo nezůstal opomenut. Sledujte proto průběžně naše webové stránky či sociální sítě!

Tak jako každý rok Vám současně budeme velmi vděčni za trochu Vašeho cukroví, kterou můžete věnovat našemu projektu. Společně s dalšími dobrovolníky budeme vytvářet minibalíčky s cukrovím, které předáme společně s dárky každému obdarovanému.

Pro více informací se stačí podívat na naši webovou stránku, vybrat si konkrétního člověka, kterému chcete udělat radost, či zakoupit dar do společenské místnosti a dárek doručit do 17. 12. do 14:00 do univerzitní knihovny v areálu bývalé Zbrojnice.

Ukažme společně lidem, kteří nemohou strávit Vánoce v rodinném kruhu, že na ně nezapomínáme a že si jich vážíme. Bez Vás to nezvládneme. Děkujeme!

Za organizační tým Vánoc pro všechny
Nela Chudová a Veronika Špalková