EU Careers - stáže a pracovní příležitosti v evropských institucích pro české studenty a absolventy VŠ

Foto: Facebook EU Careers Czech Republic
čtvrtek 5. prosinec 2019, 5:54

EU Careers je program organizovaný European Personell Selection Office (EPSO) za účelem propagace pracovních příležitostí v institucích Evropské unie, a to zejména mezi studenty vysokých škol. Na facebookové stránce EU Careers Czech Republic naleznete veškeré informace ohledně pracovních příležitostí a stáží při EU jako například tabulku s termíny stáží či složku s nedůležitějšími informacemi.

Nabídky lze sledovat i na Instagramu nebo Twitteru.

Důležitou součástí programu je i síť ambasadorů EU Careers z řad studentů – absolventů stáží. Pokud máte zájem o pozici embasadora EU Careers na UP, prosím, obraťte se pro více informací na Mgr. Marii Rakovou.

Možnosti kariéry pro právníky v institucích EU naleznete v přiloženém létaku pod textem.