Bratislava Policy Institute - školení věnované antisemitismu 21.-26. 6. 2021

Čtvrtek 3. červen 2021, 12:45

Milé studentky a studenti,

zajímáte se o soudobý antisemitismus? Trápí vás nárůst falešných zpráv, hoaxů, konspiračních teorií s ním spojených? Setkali jste se antisemitskými projevy nenávisti na internetu? A chtěli byste se dozvědět, jak lze proti antisemitismu a jiným formám diskriminace a intolerance ve veřejném prostoru, a zejména na internetu, bojovat?

Pokud ano, využijte zajímavou příležitost zúčastnit se mezinárodního týdenního školení, jež pořádá Bratislava Policy Institute ve dnech 20. – 26. června v Trnavě a Bratislavě.

V programu (od pondělí 21. 6. do pátku 25. 6.) budou mezi jinými přednášky, workshopy, prohlídka města, debaty ad. Školení se koná v rámci programu Erasmus. Počet míst je omezen, vybraným účastníkům je hrazeno cestovné, ubytování a strava.

Další informace naleznete na https://www.bpi.sk/event/youth-exchange/#

V případě zájmu o účast nebo pro další informace kontaktujte Civipolis o.p.s. na e-mailovou adresu: info@civipolis.cz