Ceny Mariana Szyjkowského za BP/DP

Čtvrtek 12. leden 2023, 9:06

Polský institut v Praze právě vyhlásil další ročník Ceny Mariana Szyjkowského.

Do soutěže o nejlepší diplomovou a bakalářskou práci se mohou přihlašovat práce obhájené v akademickém roce 2021/2022, jejichž téma je spojeno s Polskem nebo se jejich obsah Polsku ve značné míře věnuje. Nemusí však jít pouze o polonisty.

Autor vítězné bakalářské práce získá 10 000 Kč. Autor vítězné diplomové práce získá 15 000 Kč.

Termín zasílání přihlášek je 31. 1. 2023.

Diplomové a bakalářské práce mohou přihlásit jejich autoři nebo vedoucí práce (se souhlasem autora). Přijímají se práce zaslané elektronicky ve formátu pdf (jiný formát po dohodě) na adresu: program.praga@instytutpolski.pl

K práci je nutno přiložit přihlášku a posudek vedoucího práce a oponenta.

Přihlášku a pravidla soutěže najdete zde: https://instytutpolski.pl/praha/o-polskem-institutu/cena-mariana-szyjkowskeho/.