Debata: 25 let v NATO - co členství dalo Česku?

Úterý 26. březen 2024, 14:40

Institut pro evropskou politiku EUROPEUM a Velvyslanectví USA v Praze Vás srdečně zvou na debatu na téma

25 let v NATO - co členství dalo Česku?

Debata proběhne ve středu 3. dubna 2024 od 17:00 v ostravském Domu kultury AKORD (nám. Slov. nár. povstání 2012/1, Ostrava - Zábřeh).

K osobní účasti na debatě se prosím zaregistrujte přes registrační formulář níže.

Hosté:

• Petr Luňák, zástupce vedoucího sekce, Odbor veřejné diplomacie NATO

Moderuje:

• Alexandra Visnerová, seniorní projektová manažerka, Institut pro evropskou politiku EUROPEUM

V rámci 25. výročí vstupu České republiky do NATO pořádáme regionální debaty ve spolupráci s Velvyslanectvím USA v Praze. Co pro Česko znamená členství v NATO? Jaké jsou výhody a závazky s ním spojené? A jak vnímáte Severoatlantickou alianci Vy? Přijďte si s námi o těchto a dalších otázkách popovídat na první z diskuzí do Ostravy!