Dodatečné výběrové řízení KPES na výjezdy v rámci programu Erasmus na letní semestr tohoto akademického roku

Pátek 23. září 2022, 14:24

Vážení studenti,

jak bylo avizováno v den zahájení semestru, FF a KPES vypisují dodatečná výběrová řízení na místa, která nebyla obsazena. Máte-li o studium v zahraničí v LS zájem, KPES vám nyní nabízí několik míst na svých partnerských univerzitách v Salzburku, Loughborough, Limericku, Jeně, Göttingenu, Milánu, Madridu, Budapešti a Istanbulu. Odkazy na příslušné univerzity vizte zde: https://kpes.upol.cz/zahranici/

Prosím zájemce o výjezd v LS na výše uvedená místa, aby udělali následující:

• Na adresu marketa.zidkova@upol.cz zašlete e-mail, v jehož předmětu bude uvedeno „Dodatečné výběrové řízení Erasmus na LS 2023“.
  • V tomto e-mailu nejprve napište, o kterou ze škol (popř. dvě, aby bylo místo) máte zájem. Uveďte své jméno, ročník a obor(y) studia.
  • Poté v rozsahu 100-150 v ANGLIČTINĚ vypracujte text, v němž odůvodníte svůj zájem vyjet (právě nyní) studovat do zahraničí, ideálně již přímo na konkrétní školu.
  • E-mail prosím pošlete nejpozději v úterý 27.9. do 12:00 hodin.

K e-mailu můžete přidat jako přílohu transkript svých akademických výsledků. Tento dokument určitě přineste s sebou na naši osobní schůzku - výběrové řízení, které:

• proběhne toto úterý, tj. 27.9. v čase od 16:15 do 17:00 v kanceláři č. 3.11.
  • bude písemné (v rozsahu 150 slov v angličtině/v jazyce, v němž chcete studovat v zahraničí zodpovědět otázku týkající se aktuálního vývoje mezinárodních vztahů)
  • společně vyhodnotíme vaše výsledky a domluvíme se na dalším postupu, vč. stagu.

Všem děkuji za pozornost a na zájemce se budu těšit v úterý 27.9. v 16.15.

Markéta Žídková