Důležitá schůzka o studiu pro (nejen) absolventské ročníky KPES

Čtvrtek 1. únor 2024, 14:47

Milé studentky, milí studenti,

v úterý 6. 2. 2024 od 14:45 proběhne v posluchárně Václava Havla schůzka určená primárně pro studenty absolventských ročníků Bc. i nMgr. studia, ale nejen pro ně. Na schůzce budu přítomná já a Vaše studijní referentka, paní Markéta Kuchaříková.

Pokusíme se připomenout, dovysvětlit a upozornit Vás na všechny povinnosti Vašeho studia na KPES. Na co si dávat pozor nejen v posledním ročníku studia, jak si zkontrolovat splněný počet kreditů a správně zapsané předměty, kdy odevzdat závěrečnou práci apod. Rády také zodpovíme Vaše dotazy.

Na schůzce jsou samozřejmě vítaní i studenti 2. ročníku Bc. i 1. ročníku nMgr. studia.

Brzy na viděnou,

Barbora Boráková