Konzultace Evy Lebedové

neděle 15. březen 2020, 22:12

Milí studenti,

 

zdravím vás a doufám, že nynější mimořádné období prožíváte v klidu a ve zdraví a využíváte ho také k četbě, studiu a psaní. Věřím, že se u nás podaří vše zvládnout a bude možné se zase potkávat osobně.

Do té doby bych vám chtěla umožnit co nejpřívětivější režim konzultací. Z toho důvodu od pondělka 16. 3. 2020 až do odvolání budou platit mé konzultační hodiny stejně jako dřív, to znamená v pondělí od 11:00 do 12:00 a ve středu od 11:00 do 12:00. V těchto časech mě budete moci kontaktovat buď telefonicky, mé číslo je 776333193, popřípadě prostřednictvím Whatsappu, Skypu či pomocí aplikace MS Teams.

Zároveň platí, že své rozpracované bakalářské či magisterské diplomové práce můžete dál posílat e-mailem. Když to bude možné, budu vám je připomínkovat/komentovat přímo do textu. Pokud však bude potřeba konzultovat koncepční věci či jiné záležitosti, bude vhodnější využít ústní konzultaci prostřednictvím nabízených možností.

Zároveň vás prosím, abyste k ústním konzultacím využili výše uvedené časy, nebo standardně poslali svůj dotaz e-mailem, popřípadě napsali textovou zprávu.

 

Děkuji a přeji hodně zdraví!

 

Eva Lebedová

Zpět