Letní školy v Bavorsku - stipendijní programy pro online jazykové kurzy

Čtvrtek 10. červen 2021, 9:38

Milí studenti,

níže předáváme informace o možnosti absolvování stipendiem podporovaných online jazykových kurzů v rámci letních škol v Bavorsku.

Vážený pane, vážená paní,

rádi bychom Vám předali informaci Česko-bavorské vysokoškolské agentury (BTHA), že stipendium na letní školy v Bavorsku lze v tomto roce využít i k účasti na online jazykových kurzech. Stipendijní program pro studenty, vědce a zaměstnance českých VŠ zůstává až do vyčerpání prostředků nadále otevřený. Vzhledem k tomu, že počet stipendijních míst se v původnímu termínů nenaplnil, je pořád možné požádat o stipendium.

Bližší informace naleznete na našich stránkách a na stránkách BTHA.

V případě zájmu je nutné současně se žádostí o stipendium přihlásit se na vybraný online kurz u pořádající univerzity - např. Sommeruni Bayreuth (termín přihlášek: 15. 6. 2021) nebo MISU / LMU v Mnichově (termín přihlášek: 18. 6. 2021).

V případě dotazů ke stipendijnímu programu prosím kontaktujte paní Martinu Guttenberger na guttenberger@btha.de.