POVINNÁ účast na studentské konferenci + pozvánka na politologický kvíz

Pondělí 12. únor 2018, 21:01 – Text: Přípravný tým konference

Vážení studenti,

dovolujeme si Vám připomenout, že ve středu 14. 2. 2018 se bude konat Studentská politologická konference.

Účast studentů Bc. i Mgr. studia je z rozhodnutí vedení katedry POVINNÁ i přes posunutí zahájení letního semestru.

Pro studenty Bc. studia je povinná účast na panelech v čase 9:00–12:10.

Pro studenty Mgr. studia je povinná účast na panelech v čase 13:30–16:30.

Pro podrobný program konference viz další příspěvky na webové nástěnce či facebookové stránky katedry.

Zároveň si Vás přípravný tým konference dovoluje pozvat na doprovodný politologický kvíz, který se bude konat v úterý 13. 2. 2018 od 19:00 v pivnici Doga v areálu vysokoškolských kolejí.

S přáním příjemného dne
KPES a přípravný tým politologické konference