Pozvánka na studentskou konferenci KPES

neděle 9. únor 2020, 14:57

Vážené kolegyně, vážení kolegové, 

rádi bychom vás srdečně pozvali na 7. ročník studentské politologické konference s názvem Jak vidíme politiku, kterou jako katedra pořádáme tradičně každým rokem na začátku jarního semestru. Na konferenci vystoupí studenti nejen z našeho pracoviště, ale také studenti z Univerzity Karlovy, Univerzity Hradec Králové, Západočeské univerzity či slovenské Bratislava International School of Liberal Arts. Konferenci jsme letos rozdělili do čtyř tématických okruhů: Mezinárodní vztahy, Migrace, Česká politika, Ideologie. Věříme, že si každý v programu najde zajímavé téma.

Konference je skvělou příležitostí jak porovnat svůj výzkum s výzkumem z jiných pracovišť, k navázání kontaktů se studenty z jiných pracovišť a v neposlední řadě také k načerpání inspirace pro svůj vlastní výzkum. Studentům silně doporučujeme konferenci navštívit. Během konference bude pro návštěvníky připraveno drobné občerstvení.

Místo: Kaple Božího těla (Konvikt)

Datum: úterý 11. 2. 2020 od 9:30

Program: Bližší informace naleznete v příloze, případně na FB stránce události zde: https://www.facebook.com/events/502539907002023/

Těšíme se v úterý na viděnou. 

Organizační tým

 

Zpět