VÍDEŇ - Letní škola červenec - září 2022

Ilustrační foto: Pierre Blaché, pexels.com
Úterý 17. květen 2022, 10:50 – Text: -ap-

Sdílíme s Vámi nabídku Vídeňské univerzity na Letní školu v měsících červenec - září 2022.

Letní škola trvá v rozmezí 1 - 4 týdnů a je určena pro studenty magisterských a doktorských studií. Cena letní školy se pohybuje mezi 150 a 490 Euro v závislosti na zvoleném programu. V případě zájmu je také možné zažádat o stipendium.

Vídeňská univerzita nabízí tyto programy:

• Bilateral language schools
  • Cultural studies
  • Economics
  • European Studies
  • History
  • Law
  • Natural Sciences
  • Philosophy
  • Political Sciences
  • Scientometrics

Deadline: květen - přesné datum závisí na zvoleném studijním programu.

Pro více informací navštivte webové stránky univerzity. Detailní popis nabízených studijních programů naleznete zde.