CEEPUS - nabídka stipendií pro studenty BSP, MSP a DSP - deadline pro freemovera 30.11.2019

Čtvrtek 28. listopad 2019, 15:02

CEEPUS je středoevropským výměnným univerzitním programem zaměřeným na regionální spolupráci v rámci sítí univerzit. FF UP je zapojena do 6 sítí:

1. Language and Literature in a Central European Kontext
    koordinátor sítě: Bas Hamers, katedra nederlandistiky
  2. Slavic Philolgy and its Cultural Contexts
    koordinátor sítě: Martina Pálušová, katedra slavistiky

3. Idea of Europe in European Culture, History and Politics
    koordinátor sítě: Radmila Švaříčková Slabáková, katedra historie

4. e-bologna for Translation Studies Programmes in Central and Eastern EU Countries
    koordinátor sítě: Veronika Sejkorová, Katedra anglické a americké filologie,
  5. Inter-American Studies
    koordinátor sítě: David Livingstone, katedra anglické a americké filologie

6. South and North Korea, Korean and Koreans, Research Based Teaching & Networking for Synergies in Central and Eastern Europe, koordinátor sítě: Andreas Schirmer, katedra asijských studií