Informační setkání stipendistů v Číně a Egyptě

sobota 9. listopad 2019, 15:04

Vážená paní, vážený pane,

dovolujeme si Vám zaslat pozvánku na setkání, které pořádá Akademická informační agentura spolu s kolegyněmi z oddělení Study In ČR a ve spolupráci s UK Pointem. Pro studentskou veřejnost chystáme informační setkání stipendistů, kteří využili našich stipendijních nabídek a budou mít možnost promluvit o svých zkušenostech z pobytů v Číně a v Egyptě. V ČR studujícím zahraničním studentům a studentkám z těchto zemí zároveň nabídneme možnost promluvit o tom, jak vnímají studium a život v České republice. Akce nazvaná „Česko a svět studentským pohledem“ („The Czech Republic and the World from Students‘ Perspective“) se koná 21. listopadu 2019 od 16 hodin Zelené posluchárně, Celetná 20, Praha 1.

Chtěli bychom Vás zdvořile požádat o pomoc s propagací této akce. V příloze Vám posíláme pozvánku a budeme moc vděční, když je umístíte v prostorách Vaší fakulty. Dále Vám posíláme odkaz na facebookovou událost a budeme rádi, pokud ji budete sdílet na Vaších facebookových stránkách.

Děkujeme za spolupráci!

Srdečně zdravím,

Sabine Borovanská

Sabine Borovanská, M. A.