Nabídka studia na vybrané prestižní univerzitě v Holandsku s podporou ve výši 5 000 EUR

Sobota 20. únor 2021, 18:04

Milí studenti,

rádi bychom vás informovali o nabídce studia na vybrané prestižní univerzitě v Holandsku s podporou ve výši 5 000 EUR od mezinárodní finanční skupiny NN Group. Finanční skupina NN Group spolupracuje s těmi nejlepšími univerzitami v Amsterdamu, Tilburgu, Maastrichtu, Utrechtu, či Rotterdamu.

Komu je nabídka určena?

Stipendium je určeno pro mladé lidi z České republiky (ale také Belgie, Bulharska, Řecka, Maďarska, Holandska, Japonska, Polska, Rumunska, Slovenska, Španělska a Turecka), kteří v září 2021 zahájí magisterské studium v některém z těchto oborů: ekonomie, finance, řízení rizik, podnikání, data science a IT. Nezbytnou podmínkou je, že student je prvním vysokoškolákem ve své rodině. Přednost mají navíc i ti, kteří v zahraničí dosud nestudovali/nepracovali.

Jak se přihlásit?

On-line přihlášku, kterou najdete na www.studyinholland.nl/nnfuturematters, je nutné vyplnit do 2. dubna 2021. Na uvedeném linku najdete i další důležité informace.

KONTAKT:

Martina Jindrová / CEO Department

za společnost NN Životní pojišťovna a Penzijní společnost

Zpět

Nastavení soukromí

Na našich webových stránkách používáme soubory cookies a případné další síťové identifikátory, které mohou obsahovat osobní údaje (např. jak procházíte naše stránky). My a někteří poskytovatelé námi využívaných služeb, máme k těmto údajům ve Vašem zařízení přístup nebo je ukládáme. Tyto údaje nám pomáhají provozovat a zlepšovat naše služby. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas. Svůj souhlas můžete kdykoliv změnit nebo odvolat (odkaz najdete v patě stránek).

Technické cookies nezbytné pro fungování stránek. Neobsahují žádné identifikační údaje.
Slouží ke statistickým účelům - měření a analýze návštěvnosti. Sbírají pouze anonymní data.
Jsou určeny pro propagační účely, měření úspěšnosti propagačních kampaní apod.