POLSKO/MAĎARSKO - AIA - Stipendia na základě mezinárodních smluv

Ilustrační foto: Pixabay.com
Středa 18. prosinec 2019, 15:25 – Text: -sb-

Dovolujeme si Vás upozornit na aktuální termíny odevzdání přihlášek do výběrových řízení na stipendijní pobyty na základě mezinárodních smluv.

Polsko nabízí 12 míst na letních kurzech polského jazyka a kultury pro polonisty (případně studenty oboru středoevropská studia se zaměřením na polštinu) a stipendia na studijní či výzkumné pobyty pro studenty BSP, MSP a DSP v celkovém rozsahu 80 měsíců, na pobyty pro studenty polonistiky v celkovém rozsahu 40 měsíců a na studijní a výzkumné pobyty pro akademické pracovníky v celkovém rozsahu 30 měsíců. Termín odevzdání přihlášek je 22. ledna 2020.

Zároveň Vás informujeme o vypsání dodatečného výběrového řízení na neobsazená místa na letních jazykových kurzech a na studijní pobyty pro studenty BSP, MSP a DSP Maďarsku. Termín odevzdání přihlášek je 31. ledna 2020 do 12:00.

Zájemci doručí požadované dokumenty ve stanoveném termínu do sídla Akademické informační agentury (Dům zahraniční spolupráce, AIA, Na Poříčí 1035/4, 110 00 Praha 1).

Do výběrových řízení se mohou hlásit studenti, resp. vyučující všech veřejných VŠ. Obecné informace k výběrovým řízením naleznete zde.

Zdroj: DZS - Akademická informační agentura

Zpět