Stipendium na Kangnam University v Korejské republice

pátek 8. listopad 2019, 16:54

Vážená paní, vážený pane,

dovolujeme si Vás informovat o nabídce stipendijního programu pro zahraniční studenty Kangnam University v Korejské republice. Velvyslanectví Korejské republiky v ČR doporučí jednoho českého studenta k získání víceletého stipendia ke studiu v bakalářském, magisterském nebo doktorském studijním programu na Kangnam University. Stipendium zahrnuje přípravný jazykový kurz v délce jednoho roku a umožňuje v případě v úspěšného studia získání akademického titulu. Informace k programu jsme zveřejnili na webových stránkách Akademické informační agentury (AIA) zde.

Podrobné informace, přihlašovací formulář a pokyny pro podání přihlášky jsou k dispozici na webové stránce Velvyslanectví Korejské rep. v ČR zde.

Zájemci doručí své přihlášky poštou nebo osobně Velvyslanectví Korejské rep. se sídlem v Praze do 30. listopadu 2019. Výběrové řízení je zcela v rukou Velvyslanectví Korejské rep. v ČR, s případnými dotazy se prosím obracejte přímo na sekretariát velvyslanectví (czech@mofa.go.kr).

Děkujeme Vám za informování Vašich studentů o této nabídce.

S pozdravem a poděkováním za spolupráci,

Mgr. Pavel Rybář

Akademická informační agentura (AIA)

Oddělení bilaterálních a multilaterálních programů