Ubytovací a sociální stipendium 2019/2020

Čtvrtek 26. září 2019, 16:09

Ubytovací stipendium

O ubytovací stipendium je možné požádat pouze prostřednictvím elektronické žádosti, která bude otevřena od 1. 10. 2019 do 29. 11. 2019.

V průběhu měsíce ledna 2020 bude vydáno rozhodnutí o ne/přiznání ubytovacího stipendia. Případné odvolání proti nepřiznání tohoto stipendia lze podávat až poté, co bude negativní rozhodnutí doručeno prostřednictvím elektronického informačního systému. Toto rozhodnutí bude dostupné po přihlášení na Portále UP, pod dlaždicí Studijní dokumenty.

Kontakt:

Bližší informace k ubytovacímu stipendiu podá paní Lucie Moučková Gatěková, email: lucie.mouckovagatekova@upol.cz, referentka Oddělení pro studium.

Sociální stipendium

O sociální stipendium je možné požádat také pouze prostřednictvím elektronické žádosti, která bude otevřena od 10. 10. 2019 do 20. 11. 2019.

Podmínkou pro přiznání sociálního stipendia je dodání písemného potvrzení, a to Sdělení pro účely stipendia, které vydá na vlastní žádost Úřad práce v místě příslušném bydlišti studenta, a ve kterém bude potvrzen příjem rodiny za období třetí čtvrtletí roku 2019. Toto potvrzení je potřeba dodat/poslat nejpozději do 20. 11. 2019.

Kontakt:

Potvrzení je možné i osobně předat, více informací sdělí paní Jana Podlasová, email: jana.podlasova@upol.cz, referentka Oddělení pro studium.

Oddělení pro studium naleznete v budově Rektorátu Univerzity Palackého v Olomouci, Křížkovského 8, ve 2. patře levého traktu budovy.