ERASMUS: Výběrové řízení na studijní pobyty v zahraničí na AR 2024/25

Čtvrtek 25. leden 2024, 5:40

Filozofická fakulta UP dnem 9. 1. 2024 vyhlašuje výběrové řízení na studijní pobyty v zahraničí v rámci programu Erasmus Plus na AR 2024/25.

Studijní pobyt v zahraničí je jedinečná zkušenost. Za hranicemi důvěrně známého prostředí vás čekají zážitky, které vám už nikdy nikdo nevezme, naučíte se opravdu používat cizí jazyk, poznáte nové přátele, zbavíte se stereotypu, osamostatníte se, stanete se tolerantnější k "jinému" a odlišnému, najdete si tam třeba i pracovní stáž na léto, v neposlední řadě si vylepšíte životopis, a co je hlavní, dostanete na to peníze.

Pokud tedy uvažujete o výjezdu někam za hranice všedních dnů, přihlaste se na Erasmus!

Každá katedra FF má v IS STAG vypsáno svoje vlastní výběrové řízení s podmínkami účasti, přehledem partnerských institucí a termínem pro podání přihlášky. Sledujte tedy Nabídku výjezdů v IS STAG i webové stránky, nástěnky a FB své katedry, či sekce.

PŘIHLÁŠKA se podává pouze online v IS STAG v Moje studium - ECTS výjezdy - Nabídka výjezdů.

NÁZEV VŘ v IS STAG: Erasmus na AR 2024/25 - zkratka katedry

TERMÍN pro podání přihlášky: dle termínu stanoveným katedrou/sekcí, nejpozději však do 18. 2. 2024

PODMÍNKY ÚČASTI V PROGRAMU ERASMUS+ najdete v nabídce výjezdu v IS STAG Vaší katedry/sekce (klikněte nejdříve na Více info, podrobnější informace najdete v návodu k přihlášce viz odkaz níže), a rovněž na tomto odkaze: O programu E+ .

POZVÁNKA na online setkání, kde se můžete ptát na cokoli, co se týká podání přihlášky na Erasmus+:

Topic: Výběrové řízení na studijní pobyty Erasmus Plus na AR 2024/25

Kdy: 11. ledna 2024 v 15:30

Odkaz na Zoom Meeting: https://cesnet.zoom.us/j/96611268822

Zároveň mi dovolte Vás tímto pozvat na výstavu fotografií z fotosoutěže studentů FF UP, kteří v AR 2022/23 absolvovali studium nebo praktickou stáž v zahraničí. Přijďte se inspirovat!

POZVÁNKA

KDE: FF UP, Křížkovského 10, přízemí

Užitečné odkazy na informace o výjezdech do zahraničí:

Partnerské instituce

Praktické informace o výjezdech do zahraničí

O programu E+

Schválené sazby finanční podpory pro mobility financované z Výzvy 2022 a 2023.

Přihláška studenta do VŘ v IS STAG - NÁVOD

Příběhy a zkušenosti ze zahraničních výjezdů

Kontaktní osoba pro výjezdy studentů a zaměstnanců na FF UP: Jana Hořáková