Možnost absolvování studentské stáže při realizaci volební kampaně

Pondělí 8. červen 2020, 14:40

Milí studenti,

politický subjekt Spojenci – Koalice pro Olomoucký kraj (KDU-ČSL, TOP 09, Strana Zelených a ProOlomouc) hledá pro svou kampaň do nadcházejících podzimních krajských voleb stážisty do volebního týmu. Nabízíme možnost zblízka nahlédnout do volební kampaně, vidět práci marketingových profesionálů či neformálně poznat řadu regionálních i celostátních politiků.

Práce na volební kampani znamená cennou praxi. Kromě částečného zaplacení cestovních nákladů nabízíme i v závislosti na míře zapojení daného studenta potvrzení stáže, což je po následné domluvě na KPES možno ohodnotit i kredity.

Přihlásit se můžete přes formulář (odkaz níže). Po vyplnění budete kontaktováni koordinátorem, který s vámi probere podrobněji, jak by mohlo zapojení v rámci kampaně Spojenců vypadat. Případně můžete kontaktovat přímo koordinátora na tel.: 776 839 196.

Odkaz na formulář: https://1url.cz/jzBnO
Zn. náplní vaší práce nebude rozdávání koblih.