Nabídka absolventské stáže v kanceláři europoslance T. Zdechovského

Středa 17. únor 2021, 12:46

Máte zájem seznámit se zblízka s prostředím Evropského parlamentu? Účastnit se jednání o důležitých politických otázkách a poodhalit zákulisí každodenní práce europoslance?

Přihlaste se do výběrového řízení na post stážisty/ky v kanceláři europoslance Tomáše Zdechovského na období 12. dubna až 15. července 2021.

Požadujeme:

• ukončené vysokoškolské vzdělání
  • velmi dobrá úroveň angličtiny (ústně i písemně), znalost francouzštiny výhodou
  • výzkumné a analytické schopnosti
  • komunikační a organizační dovednosti
  • proaktivnost, samostatnost a flexibilitu

Vaším hlavním úkolem bude sledování práce relevantních parlamentních výborů, organizační podpora pracovních aktivit poslance Evropského parlamentu a jeho týmu či komunikace s médii a veřejností.

Stáž je placená.

Své životopisy a motivační dopisy v českém i anglickém jazyce zašlete nejpozději do 28. února 2021 na emailovou adresu sabina.vanderlande@europarl.europa.eu.

Nezapomeňte napsat, proč Vás stáž v naší kanceláři zajímá a co od ní očekáváte!