Nabídka stáže v probíhající kampani – Piráti a STAN

Pondělí 23. srpen 2021, 14:17

Milé studentky a studenti,

nabízíme Vám stáž a možnost stát se členem týmu Pirátů a Starostů a pomoci jí při jejich volební kampani do Poslanecké sněmovny. Nástup možný ihned. Délka stáže by byla do konce voleb, tj. do 9. října. Hlásit se mohou studenti do 5. září. Jako přihlášku zasílejte svůj životopis a krátký text, pár vět, co od stáže očekáváte. dominika.krizova@piratiastarostove.cz

V případě úspěšné spolupráce nabízíme po volbách stáž v Poslanecké sněmovně pro poslanecký klub, mediální odbor nebo samotného poslance/kyni.

Dominika Křížová

Piráti a Starostové