Organizace zahájení semestru 21.9.2020 (aktualizace místa konání)

Středa 9. září 2020, 13:42

Vážení studenti,

první den semestru 21. 9. 2020 proběhnou postupně setkání se studenty jednotlivých ročníků dle následujícího rozpisu:

• 9:00 úvodní setkání pro studenty 1. ročníku bakalářského programu
  • 10:30 úvodní setkání pro studenty 2. a 3. ročníku bakalářského programu
  • 11:30 úvodní setkání pro studenty celého magisterského programu

Pokud nebude pršet, proběhnou všechna setkání nikoliv v učebně 2.03, ale venku v zahradách za nádvořím. Po vstupu do budovy na Křížkovského 12 budete nasměrováni informačními cedulemi a plakáty se šipkami.

Setkání se netýká studentů zapsaných na kurz KPE/PPK.

Tento den se NEKONÁ výuka, pokud vyučující nestanoví jinak. Studenti konkrétního předmětu o tom budou informování budˇ hromadným e-mailem nebo přímo na setkání 21. 9.

V případě jakýchkoli dotazů se na mě prosím obraťte.

Za KPES,

Ivana Grenová