Pozvánka na debatu kandidátů do Evropského parlamentu

Úterý 16. duben 2019, 13:41

Vážení členové katedry, milí studenti,

srdečně vás zveme na debatu kandidátů do Evropského parlamentu, která se koná se ve středu 24. 4. od 15.00 v aule Filozofické fakulty (Křížkovského 10).

Debatovat budou:

·         Dott. Martina Dlabajová (hnutí ANO 2011, 2. na kandidátce)

·         Ing. Michaela Šojdrová (KDU-ČSL, 3. na kandidátce)

·         Ing. Evžen Tošenovský (ODS, 2. na kandidátce)

·         Lukáš Blažej (Piráti, 4. na kandidátce)

·         Mgr. Aleš Novák, LL.M (hnutí Hlas, 3. na kandidátce)

Facebookovou událost naleznete zde: https://www.facebook.com/events/324135791580443/.

Na živou debatu se těší

Politologický klub UPOL