Přesun výuky a konzultačních hodin doc. Lebedy z pátku na čtvrtek 7. 3. 2024

Středa 6. březen 2024, 16:04

Vážené studentky, vážení studenti,

výuka předmětu Volební analýza doc. Lebedy se přesouvá na zítřejší den, tedy čtvrtek 7. 3. 2024 od 11:30 do učebny Václava Buriana,  2.31.

Výuka předmětu Komparace politických systémů západní Evropy, severní Evropy a USA se přesouvá na čtvrtek 7. 3. 2024 od 13:15 do učebny 2. 13.

Případný překryv v rozvrhu s jiným předmětem ve stejnou dobu řešte individuálně s doc. Lebedou.

Výuka těchto předmětů se v pátek 8. 3. ruší.

Konzultační hodiny doc. Lebedy proběhnou namísto pátku také zítra od 11:00 do 11:30.

Děkujeme za pochopení.