Setkání studentů a učitelů KPES

Pondělí 15. únor 2021, 15:19

Milí studenti,

ještě před rokem bych tomu absolutně nevěřil, ale zahajujeme již třetí semestr, který poběží minimálně z části v online režimu. Pevně věřím, že to bude už opravdu naposledy. Řada z vás této situaci nějak přivykla, k normálnosti to má ale hodně daleko. Je mi líto hlavně studentů prvního ročníku, kteří vysokoškolský život ochutnali jen na pár týdnů a neměli šanci se mezi sebou ani pořádně poznat. Natož pak více zapadnout do prostředí naší katedry. Nezbývá než zatnout zuby a nějak to celé ještě vydržet.

Víme, že není snadné udržet si za této situace motivaci ke studiu. Tušíme, jak je těžké trávit studentský život v sociální izolaci. Někdo se s tím dokáže vypořádat lépe, někdo hůře.

Rádi bychom se začátkem semestru udělali neformální setkání studentů a učitelů katedry. Pochopitelně přes ZOOM, co se dá dělat… Bude to příležitost se vidět i mimo výuku, povídat si o tom, jak se vám daří toto období zvládat, a jak by vám v tom mohla být více nápomocná katedra. Stejně tak to může být příležitost, jak si jako studenti KPES můžete domluvit cokoli sami mezi sebou. Nebude to žádná oficiální schůze, ale spíš takové pohodové popovídání. Za normálních okolností bychom si u toho nalili sklenku vína, což mě vede k tomu, že zrovna to není ani za těchto okolností vyloučené. Jen si musíte vystačit s vlastními zásobami :-)

Setkání se uskuteční v pondělí 22.2. od 20:00 hodin. Link na zoom je níže. Účast je zcela dobrovolná.

Na viděnou, Tomáš Lebeda

 

Join Zoom Meeting
cesnet.zoom.us/j/92719954259

Meeting ID: 927 1995 4259

 

 

Zpět